czwartek, 9 grudnia 2010

WYKŁAD DRUGI TYM RAZEM TEŻ W JĘZYKU POLSKIM

> > > WYKŁAD RÓWNIEŻ W JĘZYKU POLSKIM < < <Salam aleikum wa rahmatullah wa barakatoh,

Ogłaszam kolejną edycję z serii "Understanding Islam"  czyli, Zrozumieć Islam. 
Chcemy tę religię wytłumaczyć rzetelnie - media tego nie są w stanie zrobić więc my (Hesham i ja) się postaramy  to zrobić - ale bez waszego uczestnictwa bracia i siostry nie jesteśmy w stanie podjąć się zadania. W końcu powinniśmy się wszyscy wspólnie nakręcać na drogę prostą. InszAllah.

Pozatym, wasza obecność, bracia i siostry, zawsze doda, tym którzy nie są muzułmanami, pewności  że to o czym opowiadamy jest prawdą (inszAllah). W końcu w liczbie jest potęga!
  Hesham & Munir> > > WYKŁAD RÓWNIEŻ W JĘZYKU POLSKIM < < <

14 komentarzy:

 1. Bracia, z niecierpliwoscia czekam na rozwiniecie bloga inszallah,bo naprawde brakuje glosu meskiego w tym blogowym swiecie:-)jesli znacie inne blogi prowadzone przez meska czesc ummy,dajcie znac.salam aleykum

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam, się chociaż blog jest orientowany dla obu płci to fakt jest że dziewczyny są bardziej aktywne od facetów. nie ma wątpliwości. Dzięki za komentarz bracie ;)
  Będziesz w piątek 17 grudnia?

  OdpowiedzUsuń
 3. A będzie o Honorowych Morderstwach? O kamieniowaniu? O zabijaniu apostatów? O wykorzystywaniu seksualnym nieletnich? O zniewoleniu i poniżaniu kobiet? O zabijaniu chrześcijan w krajach muzułmańskich? O tym, że Kafirzy są pod ludźmi nie godnymi żyć? Bo przecież tak nas traktujecie. Jeśli o wszystkich powyższych rzeczach NIE będzie mowy na "wykładzie" to co będzie? Dobroć islamu? Nie ma czegoś takiego jak "dobry i pokojowy Islam". Z wami nie ma dyskusji - bo wy sami nic nie dajecie z siebie a jedynie śmierć i cierpienie. Zdaje sobie z tego sprawę, że komentarz nie zostanie wyświetlony. Prawda boli, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dokładnie prawda boli.A jeśli chodzi czy można zrozumieć islam to TAK jak najbardziej,pod warunkiem że zrobili ci wodę z mózgu np.takimi jak ten wykładami...

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy to prawda, że odwołano wykład?

  OdpowiedzUsuń
 6. Spotkanie nie odwołano tyle co je przeniesiono do innego miejsca gdzie godzina i data spotkania nadal jest aktualna. Zadaliście Państwo wiele pytań, na które chętnie odpowiemy dlatego zapraszam na wykład do Meczetu na ul. wiertniczą - zapewniam że tam będzie okazja na uzyskanie odpowiedzi na Państwa prośby.
  Zapraszamy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 8. to mów o tym o czym nie będzie ci głupio. Prezentujemy w meczecie dlatego że nam zabroniono robić wykłady w Rivierze. Staramy się według możliwości jakie są nam dane. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Salam alaikum, W związku z pytaniami obecnych na ostatnim wykładzie dotyczących traktowania niemuzułmanów warto by jeden z kolejnych wykładów dotyczył właśnie tego tematu i dawał odpowiedz na pytania: Jak traktowani są innowiercy w kraju muzułmańskim? Jaka była sytuacja niemuzułmanów w czasach Proroka (saws), pierwszych kalifów i jaka jest obecnie? CO Koran i hadisy mówią na ten temat? Omówienie przytaczanych przez przeciwników Islamu wersetów z Koranu dot. innowierców.
  Może warto wystosować maila do prowadzących stronę - Euroislam z oficjalnym zaproszeniem na wykłady i do polemiki.

  Powodzenia w waszych staraniach bracia w przedstawianiu prawdziwego przesłania Islamu.
  Jazak Allah Khairan.
  T.Scarlett

  OdpowiedzUsuń
 10. @"K"
  Tzw. "honorowe morderstwa" nie były błogosławione przez kraje Islamskie i autorytety religijne, ale w tym samym czasie były one błogosławione przez autorytety i kraje należące do innych religii - pewnie o nich dobrze wiesz.
  Co do reszty pytań, wydaje mis się że jeszcze nie spotkałeś/aś osobę praktykującą Islam która by ciebie w jakikolwiek sposób traktowała. Te pytania które zadajesz są wzięte nie z realiów lecz z obrazków które widzisz na ekranach i tekstach napisanych przez ludzi którzy są równie odcięci od realiów co ty. Znam muzułmanów i nie widziałem jeszczem poniżonej kobiety - no chyba że włącze telewizor a tam tańczy pół-naga blondynka która jest dotykana przez dziesięciu chłopa. O kamieniowaniu? tak, istnieje ta reguła ale nie można jej praktykować w kraju który jej zabrania, widocznie nie uważasz to za stosowne aby mi opowiedzieć co myślisz o masowych nalotach dywanowych za pomocą bomb i bialego fosforu.... to też pewien rodzaj kamieniowania w którym więcej ludzi ginie w jednej instancji takiego bombardowania niż w całej historii "Islamskiego kamieniowania" (sprawdź inne religie).
  co do zabijania apostatów....pokaż mi statystiki
  Pozatym o tych wszystkich rzeczach nie musimy mówić na jednym wykładzie. Dlaczego nie? ty widzisz świat zero-jedynkowo (sądząc po tym co napisałeś/aś), a na odpowiedź na pytania trzeba wiedzy i przygotowania.
  Prawda... prawda jest taka że w końcu chyba nie przyszedłeś/aś na wykład...

  OdpowiedzUsuń
 11. @ "riddick89"
  Nie jesteśmy ludźmi którzy hipnotyzują słuchacza. Nie jesteśmy duchownymi którzy mówią "poprostu uwierz". Jesteśmy młodymi chłopakami którzy zapodawają logikę, fakty i prawdę. Ty zaś decydujesz czy się przekonałeś czy nie. Ale ciebie pewnie też nie było na wykładzie, bo nie widziałem w zeszły piątek nikogo o twojej postawie który by się urodził w '89.
  A więc "Pranie Mózgu"...hehe chyba raczej "Mycie".

  OdpowiedzUsuń
 12. @ "Kafir"
  jak widzisz akceptujemy komentarze ale ten twój ostatni (drugi z rzędu) skasowałem ze względu na obraźliwy ton. Zapraszamy na konstruktywne dyskusje z dobrym tonem i kulturą osobistą. (Mam wrażenie że byłeś w miniony piątek)
  Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 13. @ Nirguna
  Salam aleikum,
  dzisiaj omawialiśmy kwestie związane z bezpośrednim zaproszeniem euroislam.pl na wykład. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
  Na twoje pytania (tak z grubsza) też chcemy sie przygotować a jakiś schemat według którego chcemy się kierować też został zaproponowany... Teraz wystarczy tylko działać, inszAllah!

  Jazzak Allah khayran.
  Salam!

  OdpowiedzUsuń
 14. witam,
  jak wiemy śmierć Jezusa na krzyżu jest faktem historycznym i sam ten fakt całkowicie podważa islam i pokazuje że jest kłamstwem bo mahomet temu zaprzecza w koranie. dodatkowo, faktem jest że mahomet był gwałcicielem, poślubił dziecko mając już wiele żon, własnoręcznie zamordował setki ludzi ścinając im głowy, był gwałcicielem, kłamcą itd więc dlaczego ktokolwiek miałby w ogóle wierzyć takiemu człowiekowi? islam opiera się na słowach mahometa dlatego jak on nienawidzi kobiety które traktuje jak śmieci lub bydlo, dlatego pedofilia jest w islamie legalna i dlatego islam to przemoc, śmierć, pogarda dla kobiet i absolutna na każdym kroku niemoralność - ukryta pod płaszczykiem wielu wymówek. pomyśl za kim idziesz bo takim się stajesz. islam to piekło na ziemi więc dlaczego sami daliście się w niego wciągnąc tym bardziej, że w islamie nie ma zbawienia. zbawił nas tylko Jezus i jest to dzieło skończone. islamski bóg nie ma kontaktu z ludźmi ale Bóg Biblii jest Bogiem żywym i realnym i mającym kontakt z ludźmi i czyniącym cuda i uzdrawiającym ludzi.

  pozdrawiam
  :)

  OdpowiedzUsuń